Spoločné priestory

Spoločné priestory, v ktorých sú hafani spolu v našej prítomnosti v prípade nepriaznivého alebo chladného počasia. Priestory sú dostatočne priestranné, aby sa mohli všetci do sýtosti vyšantiť.

Izby

Priestranné zariadené izby 4,5x3,5 m alebo 2,2x3,5 m s gaučami, kreslami a pelechmi, ktorých je na každej izbe viacero a hafani ich radi striedajú. Izby sú v zime samostatne vykurované.

Venčenie a pohyb

Našim psím hosťom sa venujeme skutočne maximálne. Ráno sme s nimi 2h., poobede 3-4 hod., od 18,30-21,00h. sme s nimi, pretože väčšina je zvyknutá večery tráviť so svojou rodinou, v lete bývajú hafani často vonku celé poobedie až do večera, kedy ich nakŕmime, uložíme na izby a o 22,30 h. ešte poslednýkrát venčíme Na náš režim si hafani veľmi rýchlo zvyknú, nebývajú dlho sami, často sú s nami a ostatnými hafanmi viac ako v rodinách, kde chodia do práce. Strieda sa u nás aktivita s odpočinkom a všetci veľmi rýchlo pochopia, keď sa vonku vybehajú, že potom je čas na odpočinok a skoro zase po nich prídeme a budú s nami. V prípade nepriaznivého počasia je v budove, kde sú ubytovní priestranná chodba pre tých zimomravejších, kde sa môžu spolu aj hrať v chladnom období a máme k dispozícii aj veľkú krytú halu na venčenie v prípade nepriaznivého počasia 700 m2, čo je super, pretože niektorí hafani sa na daždi nechcú ani vyvenčiť. Ćo sa týka vonkajších priestorov na venčenie, máme k dispozícii 5.000 m2 oplotený dvor kombinovaná tráva a panely, 450 m2 samostatný výbeh len tráva, 700 m2 krytá hala. Video z krytej haly, keď vonku leje nájdete tu